Kıbrıs Sauna

KIBRIS SAUNA

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne bir günde kurulum garantisi veren firmamız siz değerli müşterimizin istediği doğrultusunda size en uygun sauna konusunda tasarımından kurulumuna kadar dilediğiniz şekilde saunanızı hazırlatabilirsiniz.

 

Sauna imalat aşamaları işleyiş sırası :

Tasarım Kısmı : Evinizde bulunan alanlar kullanmadığınız alanlar uygunluk açısından değerlendirilir ve seçimi yapılır. Projeniz hazırlanır istediğiniz tarz sauna belirlenir.

Kıbrıs Sauna

İnşaat Kısmı : Uzman kadromuz ile size en uygun zamanda sauna inşaatına başlanır. Kaliteden ödün verilmeden inşa işlemi gerçekleştirilir.
Kıbrıs Sauna

Kurulum Kısmı : Seçmiş olduğunuz Ahşapların ve diğer özelliklerin ( Dekorasyon kısmıda dahil ) monte edilmesi sauna iskeleti tamamlandıktan sonra yapılan işlemdir.

Kıbrıs Sauna

Kıbrıs Sauna


Bakım Kısmı :
Yaptıracağınız sauna modeli ne olursa olsun işçiliğimiz 5 YIL GARANTİ KAPSAMINDADIR. Sauna bakımınızı kendiniz yapabileceğiniz gibi bizlerden yardım alabilirsiniz.

Kıbrıs Sauna

KIBRIS Sauna

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Sauna yapımı imalatı hamam buhar odası tuz odası türk hamamı konusunda en hızlı ve kaliteli hizmet ile 2 gün içerisinde teslimat ve 1 günde montaj garantisi sunmaktayız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Ahşap Sauna Dizaynı başlıklı makalemizde Ahşap Sauna Dizaynı hakkında bilgiler verilmektedir.

Avatar
admin