Bartın Havuz Yapımı

Sever Sauna olarak Bartın ili Havuz Yapımı ister yüzme havuzu isterse süs havuzu yada her ikisi de ihtiyacınız ne olursa olsun tüm havuz inşaatı projelerinizde en iyi fiyat ve hızlı teslimat garantisini veriyoruz. Metre kare olarak boyutu farketmeksizin ister lüx ve büyük isterse mütevazi veya minik tüm havuz çeşitleri ve peyzaj işlerinizde mutlaka bizden teklif almadan karar vermeyin.Yüzme havuzu yaptırmak istiyorsunuz ama modeline karar veremiyorsanız konuyla ilgili havuz inşaatında uzman olan firmamıza bağlı ekiplerimiz yerinizde ücretsiz keşif yapıyor. Mevcut konumunuzu en uygun kullanabileceğiniz havuzu sizler için tasarlıyor ve beğeninize sunuyoruz bu sayede müşteri memnuniyetini daima zirvede tutuyoruz.

PROJE UYGULAMALARI
Tüm havuz projelerinde anahtar teslimi olarak iş yapmaktayız, İnşaattan havuz bakımınıa kadar tüm sorunları sizler için çözüyoruz.

HAVUZ KİMYASALLARI
Havuz kimyasallarında en iyi fiyat ve hızlı teslimat garantisini biz sunuyoruz, bizden teklif almadan karar vermeyin

PERİYODİK BAKIM
Havuzunuzun daha güzel gözükmesi ve sağlığınız için havuzunuzun periodik bakımını yaptırmayı unutmayın.

TEKNİK SERVİS HİZMETİ
Havuz teknik servisi hizmetimiz geniş bayi ağıyla hemen yanı başınızda sizde profesyonel teknik servis hizmeti için

Havuzunuzun ileride büyük sağlık, zaman ve maddi sorunlarla yaşatmaması için yapım, uygulama ve bakımını üstlenen kişi kurumların sertifikalı uygulayıcı olduğuna emin olmanız gerektiğini hatırlatırız.SEVER SAUNA Havuz inşaatı için sertifikalı çalışanları yüksek kaliteye sahip havuz yapı malzemeleri ileri teknoloji havuz yapı inşaatı uygulama ekipmanları ile sizlere yüksek kalitede havuz yapımını garanti eder.Havuz ve diğer inşaat konularında uzman olan firmamız havuz ekipmanları ve farklı havuz tasarımlarıyla sizlere uzun yıllar kullanabileceğiniz havuzları anahtar teslimi olarak sunarken tüm havuz temizlik ekipmanları yada havuz sarf malzemelerini varsa periyodik bakım ihtiyaçlarınızı girerek temin ve perakende satışını yapmaktadır.

Sever Sauna, eski havuzlarınızı dönemsel olarak gerçekleştirdiği yenileme kampanyasıyla çok uygun şartlarla yenilemekte istenildiği taktirde yenileme esnasında model değişikliği yapmanız sağlanmaktadır, havuz yapımı konusunda profesyonelleşmiş kadrosu montaj hatalarını sıfıra indirirken kullandığımız ham madde kalitesindeki üstünlük projelerimizde malzeme hatalarını ortadan kaldırmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Havuz yapımı başlıklı makalemizde Balıkesir Havuz yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Avatar
admin